Skontaktuj się z nami
Lau

Numer telefonu : +86 13670113421

WhatsApp : +8613670113421

World Connection Technology Co., Ltd

Naszym celem jest szybkie dostosowanie się do ciągle zmieniającej się technologii
potrzeby naszych klientów, abyś mógł przenieść się poza IT i wrócić
do biznesu

Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter
marki CISCO Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże Rok założenia 2012
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

World Connection Tech Co., Limited została założona w 2014 roku, a firma znajduje się w Shenzhen w Chinach.Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu różnego rodzaju kabli, głównie zewnętrznych kabli optycznych, zworek światłowodowych, kabli konsolowych, kabli danych, kabli audio, krajowych standardowych kabli koncentrycznych, badań i rozwoju komputerowych kabli peryferyjnych, produkcji, OEM, sprzedaży ODM i innych usług.Wszystkie produkty naszej firmy są przyjazne dla środowiska i spełniają normy UE CP65 i NP.Firma zobowiązała się do tworzenia doskonałej jakości i doskonałej obsługi klienta.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży nasza firma osiągnęła wysokie uznanie i dobrą opinię klientów.

Posiadamy dojrzałą technologię produkcji, duże moce produkcyjne, konkurencyjne ceny i bogate doświadczenie eksportowe, dzięki czemu nasze produkty są eksportowane do Europy, Indii, Korei Południowej, Stanów Zjednoczonych, Belgii, Wielkiej Brytanii, Hongkongu, Japonii, Singapuru i innych rynków.Nasza firma obiecuje dostarczać na czas, oferując szybką obsługę posprzedażną, konkurencyjne ceny i niezawodną jakość produktów, aby zdobyć długoterminową współpracę z klientami.

Naszym celem jest: dążenie do bycia dostawcą, który zadowoli wszystkich klientów, tworzenie wysokiej jakości produktów i konkurencyjnych cen.Wierzymy, że z Waszym wsparciem zrobimy to lepiej.

Nasza filozofia to: postawa na uczciwość, siła przede wszystkim i służenie klientom całym sercem.Nasza firma przestrzega filozofii biznesowej, w której klient jest na pierwszym miejscu, a obsługa na pierwszym miejscu, doskonała jakość usług i profesjonalna zdolność do ochrony interesów klientów i osiągnięcia korzystnej sytuacji dla obu stron.

 

Oferujemy głównie wszystkie rodzaje kabli światłowodowych.

 

 

Chiny World Connection Technology Co., Ltd profil firmy 0

Chiny World Connection Technology Co., Ltd profil firmy 1

 

Oferujemy głównie wszelkiego rodzaju kable sieciowe.

Chiny World Connection Technology Co., Ltd profil firmy 2

Chiny World Connection Technology Co., Ltd profil firmy 3

 

Oferujemy głównie wszelkiego rodzaju kabel do transmisji danych.

Chiny World Connection Technology Co., Ltd profil firmy 4

 

 

Pakowanie i wysyłka

Oryginalne opakowanie CISCO + podwójne pudełko kartonowe

Chiny World Connection Technology Co., Ltd profil firmy 5

 

 

Historia
W 2012 r. Sami zaczynamy eksplorować rynek zamorski, sprzedawać nowe i używane urządzenia sieciowe, pomagamy klientom zwiększać zyski, zmniejszać wydatki, konkurować na rynku globalnym, World Connection ma teraz klientów na całym świecie, rozprasza Europę, Ameryka, Azja, Bliski Wschód i Afryka.

Usługa
Dlaczego właśnie my?

Pakowanie i wysyłka

CISCO Original Package + Double Carton box

FAQ

(1) Czy twoje jednostki są NIB?

Tak, jest to NIB i czysty serial.

(2) Jak długi jest czas gwarancji?

Mamy 1 rok gwarancji na nasze nowe produkty i 90 dni gwarancji na używane.

(3) Jeśli masz problem z jakością swoich produktów, jak możesz go rozwiązać?

Jeśli w ramach naszej gwarancji, możemy zwrócić lub wymienić dla Ciebie.

Jeśli nie ma gwarancji, możemy naprawić dla Ciebie.

(4) W jaki sposób wysyłasz do mnie przełącznik CISCO?

Współpracujemy bezpośrednio z DHL, TNT, Fedex, UPS, nie za pośrednictwem spedytora, więc większość czasu możemy wysłać szybciej. To zawsze trwa 1-2 dni do Azji, a 2-3 dni do UE i Bliskiego Wschodu.

Nasz zespół
Z dużym zapasem dla 2960X, 2960XR, 3850, 3650serii, serii ISR, modułów SFP / GLC, niektóre z nich mogą osiągnąć 86% rabatu lub więcej, World Connection zapewnia szybką i terminową dostawę dla klientów. Staramy się być niezawodnymi, długoterminowymi partnerami biznesowymi.