Dom World Connection Technology Co., Ltd Wycieczka po fabryce
Orzecznictwo
dobra jakość Przełącznik Cisco 10Gb Ethernet na sprzedaż
dobra jakość Przełącznik Cisco 10Gb Ethernet na sprzedaż
Opinie klientów
Świetna firma do załatwienia! Łatwe, szybkie transakcje

—— Aaron

Od lat współpracujemy z michelle, zawsze jest to przyjemność!

—— Dave

Świetna ekipa do załatwienia i świetne produkty i doświadczenia

—— Joe

Doskonała obsługa klienta i produkt, A + do końca

—— Kurt

Świetna przyjazna firma - proszę o kontakt

—— Nigel

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Skąd wzięliśmy nasze produkty?

  Dostajemy cały nasz sprzęt ze środowiska pracy. Większość naszych zapasów pochodzi od firm i organizacji, które likwidują swoje aktywa, albo z powodu bankructwa, redukcji zatrudnienia ... Kupujemy z powrotem wiele części od naszych obecnych klientów, a także od sprzętu źródłowego od specjalistów od odzyskiwania zasobów.

  Potrzebujemy produktu z "czystymi" seriami. Co to jest?

  "Czysty seryjny" oznacza, że ​​zakupiony produkt nie jest obecnie objęty umową i dlatego kwalifikuje się do wsparcia przez producenta. Przykładem często wspominanej umowy o wsparcie jest SMARTnet. Ten status nie ma nic wspólnego z jakością produktu ani jego przeszłym lub aktualnym stanem.

  Oferowane przez nas produkty mogą, ale nie muszą być "czyste". Podobnie jak my nie stwierdzamy, nie gwarantujemy ani nie kontrolujemy wersji oprogramowania, podobnie nie mamy kontroli nad tym statusem. W szczególnych okolicznościach możemy mieć dostęp do jednostek "czystych seryjnych". Aby poprosić o produkt o tym statusie, przed zakupem skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży. Jeśli kupisz czystą jednostkę szeregową i chcesz dodać SMARTnet, będziesz musiał sam dokonać tych ustaleń za pośrednictwem kanału sprzedaży.

  Żadna z tych informacji nie jest gwarantowana i nie możemy kontrolować tego, co zrobi producent, ale ta wiedza opiera się na naszym rozległym doświadczeniu branżowym i zbiorowej wiedzy w naszej branży.

 • OEM / ODM
 • R & D
Szczegóły kontaktu
World Connection Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Lau

Tel: 86--13670113421

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)