Dom ProduktyModuły optyczne CiscoModuł optyczny sfp 2 Oz Gigabit Optical Transceiver, Enterprise Kompatybilny optyczny Transceivery
Orzecznictwo
dobra jakość Przełącznik Cisco 10Gb Ethernet na sprzedaż
dobra jakość Przełącznik Cisco 10Gb Ethernet na sprzedaż
Opinie klientów
Świetna firma do załatwienia! Łatwe, szybkie transakcje

—— Aaron

Od lat współpracujemy z michelle, zawsze jest to przyjemność!

—— Dave

Świetna ekipa do załatwienia i świetne produkty i doświadczenia

—— Joe

Doskonała obsługa klienta i produkt, A + do końca

—— Kurt

Świetna przyjazna firma - proszę o kontakt

—— Nigel

Im Online Czat teraz

Moduł optyczny sfp 2 Oz Gigabit Optical Transceiver, Enterprise Kompatybilny optyczny Transceivery

Chiny Moduł optyczny sfp 2 Oz Gigabit Optical Transceiver, Enterprise Kompatybilny optyczny Transceivery dostawca
Moduł optyczny sfp 2 Oz Gigabit Optical Transceiver, Enterprise Kompatybilny optyczny Transceivery dostawca Moduł optyczny sfp 2 Oz Gigabit Optical Transceiver, Enterprise Kompatybilny optyczny Transceivery dostawca Moduł optyczny sfp 2 Oz Gigabit Optical Transceiver, Enterprise Kompatybilny optyczny Transceivery dostawca Moduł optyczny sfp 2 Oz Gigabit Optical Transceiver, Enterprise Kompatybilny optyczny Transceivery dostawca Moduł optyczny sfp 2 Oz Gigabit Optical Transceiver, Enterprise Kompatybilny optyczny Transceivery dostawca

Duży Obraz :  Moduł optyczny sfp 2 Oz Gigabit Optical Transceiver, Enterprise Kompatybilny optyczny Transceivery

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN / USA / MALAYSIA
Nazwa handlowa: CISCO
Numer modelu: Xfp-10ger-192ir +

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Podwójne opakowanie do ochrony oryginalnego pudełka
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram
Możliwość Supply: 80 sztuk / tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Maksymalna odległość: 80 km Funkcje: 1 x 10GBase-ER / EW Network
typu: XFP Typ złącza: Dual-SC
Nazwa produktu: Moduły optyczne Cisco Waga: 2 uncje

Moduł optyczny sfp Transceiver do Cisco Xfp-10ger-192ir + XFP, 10 Gb / s, 10GBase-ER, SMF, 1550nm, 40KM

Moduł Cisco XFP-10GER-192IR XFP oferuje klientom różne opcje łączności 10 Gigabit Ethernet i Packet-over-SONET / SDH (POS) dla centrum danych, szafy okablowania przedsiębiorstwa i aplikacji transportowych dostawcy usług.

Model

Marka

Cisco

Rodzaj

Rodzaj

XFP

Detale

Dane techniczne

1 x 10GBase-ER / EW

funkcje

funkcje

1 x 10GBase-ER / EW Network

Szczegóły kontaktu
World Connection Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Michelle

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)