tryb pojedynczy sfp 1310nm XFP SMF Moduły optyczne Cisco 10GBASE-LR Szybkość przesyłania danych 10km 10 Gb / s

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CN / USA / MALAYSIA
Nazwa handlowa: CISCO
Numer modelu: 10G-XFP-LR
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Podwójne opakowanie do ochrony oryginalnego pudełka
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram
Możliwość Supply: 80 sztuk / tydzień

tryb pojedynczy sfp Brocade 10G-XFP-LR - 10GBASE-LR 10 km 1310nm XFP SMF

· 10 km zasięgu

· Długość fali 1310 nm

· Strona trzecia; 100% kompatybilny z Brocade

· Temperatura handlowa

Brocade 10G-XFP-LR - 10GBASE-LR 10 km 1310nm XFP

10G-XFP-LR-BN to 100-procentowy moduł transceivera XFP 10GBASE-LR 10km 1310n Brocade.

Model

Marka

Brokat

Model

10G-XFP-LR

Detale

Rodzaj urządzenia

Transceiver

Standardy

SMF

Długość fali

1310nm

Światłowód

Światłowód jednomodowy

Porty

10 Gbase-LR

Maksymalna odległość

10 km

Szybkość transmisji

10 Gb / s

Diody LED

Moc, połączenie / aktywność, pełny dupleks i szybkość

Środowiskowy

Temperatura

0? ~ 70? do

Wymiary i waga

Waga

2 uncje.

Szczegóły kontaktu
Michelle

WhatsApp : +8613670113421