Podłączane moduły optyczne Cisco, trwały gigabitowy transceiver optyczny GLC-LH-SMD =

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: CISCO
Orzecznictwo: FCC ISO
Numer modelu: GLC-LH-SMD =
Minimalne zamówienie: 1 / szt
Cena: USD70-100/pcs
Szczegóły pakowania: Oryginalne nowe opakowanie Cisco + duże zewnętrzne opakowanie
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 60 sztuk dziennie
Nazwa produktu: Moduły Cisco GLC-LH-SMD = Opis: zgodny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco SFP
Warunek: Czysty Port: 0
waga paczki: 0,5 KG Wymiary (szer. X gł. X wys.): 44,5 cm x 44,5 cm x 4,4 cm
Wysyłka: DHL FEDEX UPS itp Gwarancja: 1 rok
High Light:

fiber optic gbic modules

,

cisco sfp modules

obraz produktu

GLC-LH-SMD = Moduł nadawczo-odbiorczy optyczny CISCO SFP

♦ Szczegół: GLC-LH-SMD = Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH SFP jest przeznaczony do światłowodów wielomodowych i jednomodowych. 1000BASE-LX / LH SFP, zgodny ze standardem IEEE 802.3z 1000BASE-LX, działa na standardowych jednomodowych rozpiętościach łączy światłowodowych do 10 km i do 550 m na dowolnych włóknach wielomodowych. W przypadku użycia do starszego typu światłowodu wielomodowego, nadajnik powinien być podłączony za pomocą kabla krosowego kondycjonującego tryb. Długość fali 1300 nm, rozszerzony zakres temperatur pracy i obsługa DOM, podwójne złącze LC / PC.

Opis produktu

Cisco GLC-LH-SMD =: Nowy Sealed Clean Serial (w UE lub poza UE)

Moduł nadawczo-odbiorczy Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH SFP, MMF / SMF, 1310nm, DOM

♦ Tabela 1 pokazuje szybką specyfikację GLC-LH-SMD

Nazwa handlowa Cisco
Numer modelu produktu GLC-LH-SMD =
Form Factor Moduł wtyczki
Rodzaj włókna MMF
Długość fali optycznej 1310 nm
waga przedmiotu 0,32 uncji

Produkty powiązane

♦ Jako GLC-LH-SMD = Mogą Cię również zainteresować następujące tematy Cisco:

Pakowanie i wysyłka

Jak zapakować i wysłać GLC-LH-SMD =?

Opakowanie: oryginalne pudełko CISCO wewnątrz i zabezpieczony karton na zewnątrz

Wysyłka: Dostawa w ciągu 3 dni roboczych od zamówienia, za pośrednictwem DHL / UPS / FedEx i tak dalej

Cisco GLC-LH-SMD = jak zwykle w magazynie, gotowy do wysyłki!

wybranie przesyłki payment.jpg

Dlaczego właśnie my?
  • Ogromny zapas
  • Konkurencyjna cena
  • Szybka wysyłka
  • Cierpliwa i doświadczona obsługa

dlaczego wybrać us.jpg

FAQ

P: Czy ten moduł Cisco GLC-LH-SMD = NIB?

Odp .: Tak, to jest NIB i czysty serial.

P: Jak długi jest Twój okres gwarancji GLC-LH-SMD =?

Odp .: Mamy 1 rok gwarancji na nasze nowe produkty i 90 dni gwarancji na używane.

P: Jak wysyłacie mi GLC-LH-SMD =?

Odp .: Współpracujemy z DHL, TNT, Fedex, UPS bezpośrednio, a nie za pośrednictwem spedytora, więc przez większość czasu możemy je wysyłać szybciej. Zawsze zajmuje 1-2 dni do Azji i 2-3 dni do UE i Bliskiego Wschodu.

Skontaktuj się z nami

Uzyskaj więcej informacji o GLC-LH-SMD =. Nie wahaj się ze mną skontaktować!

  • E-mail: seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp / Wechat: + 86-13923214671
  • Dodaj: 7 / F JASNA WIEŻA NR 33 MONG KOK RD, HK.

… .. Porozmawiajmy więcej o module Cisco GLC-LH-SMD = ………… ....

Szczegóły kontaktu
Seven

Numer telefonu : +8613923214671

WhatsApp : +8613670113421