Transceiver optyczny sfp Cisco XENPAK-10GB-ER + Zgodny 10GBase-ER Transmiter XENPAK (SMF, 1550nm, 40km, SC, DOM)

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CN / USA / MALAYSIA
Nazwa handlowa: CISCO
Numer modelu: XENPAK-10GB-ER +
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Podwójne opakowanie do ochrony oryginalnego pudełka
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T / T, WU, MoneyGram
Możliwość Supply: 80 sztuk / tydzień
Długość fali: 1550nm Typ interfejsu: ZR
Dane techniczne: 1 x 10GBase-ER Maksymalna odległość: 10 km
Nazwa produktu: Moduły optyczne Cisco Media sieciowe: SMF
High Light:

fiber optic gbic modules

,

cisco sfp modules

Transceiver optyczny sfp Cisco XENPAK-10GB-ER + Zgodny 10GBase-ER Transmiter XENPAK (SMF, 1550nm, 40km, SC, DOM)

· Cisco XENPAK-10GB-ER + Kompatybilny

· Forma XENPAK i prędkość 10 Gigabitów zapewnia niezawodną łączność

· Złącze SC do użytku z światłowodem jednomodowym

Model

Marka

AddOn - Aktualizacje sieciowe

Model

XENPAK-10GB-ER + -AO

Detale

Rodzaj urządzenia

Transceiver

Media sieciowe

SMF

Długość fali

1550nm

Szybkość transmisji

10 Gb / s

funkcje

Cecha

Kompatybilny OEM: Cisco

Zgodny z numerami części OEM: XENPAK-10GB-ER +

Złącze: SC

DOM: DOM

Rodzaj formularza: XENPAK

Zasięg: 40 km

Prędkość: 10GBase

Opis prędkości: 10-gigabitowy

Typ nadajnika-odbiornika: ER

Szczegóły kontaktu
Michelle

WhatsApp : +8613670113421